Klokanovy školky

V letošním roce se naše MŠ aktivně zapojila do projektu Klokanovy školky. Cílem tohoto projektu je hlavně propojení mateřských škol a společné sdílení zkušeností v souvislosti s diagnosticko - intervenční problematikou. Pro letošní rok jsme se stali Centrem kolegiální podpory v našem kraji. V průběhu následujícího školního roku budeme pořádat 1x měsíčně setkání, tzv. workshopy (cca 2 hodiny). Témata workshopů jsou již připravena týmem projektu Klokanovy školky v čele s metodičkou Mgr. Jiřinou Bednářovou.
V průběhu školního roku 2017/2018 nás tedy čeká 10 setkání zaměřených na témata vycházející z RVP:

• úvod do diagnostiky
  •  motorika
  •  řeč
  •  zrak
  •  prostor a čas matematika

Téma dle výběru zúčastněných MŠ. V plánu je i setkání s Mgr. Jiřinou Bednářovou na některém z workshopů.

Zveřejněno: 16.9.2021
Výlet do záchranné stanice a ekocentra Pasíčky

Dne 22. 10. 2021 pojedeme na výlet do záchranné stanice a ekocentra Pasíčka, kde děti navštíví vzdělávací program „Ochrana velkých šelem“, zahrají si na archeology v tamějším Geoparku ekocentra a projdou si venkovní expozici zvířat záchranné stanice.

Sraz na parkovišti MŠ v 7:15 hod. Příjezd do MŠ okolo 12.hod. S sebou: batůžek, pití v uzavíratelné láhvi, dobrůtku, nepromokavou obuv a vhodné oblečení.

Dnes je 18. října 2021
a svátek má Lukáš.