Klokanovy školky

V letošním roce se naše MŠ aktivně zapojila do projektu Klokanovy školky. Cílem tohoto projektu je hlavně propojení mateřských škol a společné sdílení zkušeností v souvislosti s diagnosticko - intervenční problematikou. Pro letošní rok jsme se stali Centrem kolegiální podpory v našem kraji. V průběhu následujícího školního roku budeme pořádat 1x měsíčně setkání, tzv. workshopy (cca 2 hodiny). Témata workshopů jsou již připravena týmem projektu Klokanovy školky v čele s metodičkou Mgr. Jiřinou Bednářovou.
V průběhu školního roku 2017/2018 nás tedy čeká 10 setkání zaměřených na témata vycházející z RVP:

• úvod do diagnostiky
  •  motorika
  •  řeč
  •  zrak
  •  prostor a čas matematika

Téma dle výběru zúčastněných MŠ. V plánu je i setkání s Mgr. Jiřinou Bednářovou na některém z workshopů.

Zveřejněno: 8.2.2022
Děti bok po boku s technologiemi

Vážení rodiče, pravidla pro užívání digitálních médií, ohleduplný online svět, bezpečí na internetu a mnohé další tipy naleznete v případě zájmu na následujícím odkazu: Mediální gramotnost a mediální výchova v rodině

Zveřejněno: 4.2.2022
Změna výše stravného od 1.3. 2022

V sekci ,,Pro rodiče" jsou zveřejněny podrobnosti ke zvýšení stravného pro děti v MŠ.

Dnes je 25. května 2022
a svátek má Viola.