Hravé povídání- logopedický projekt

Projekt  "Pojď si hrát a při tom si povídat" - plní převážně cíle z oblasti "Dítě a jeho psychika" a její podoblasti "Jazyk a řeč" z RVP PV.

Cílem projektu je zkvalitnění péče v MŠ. Je zaměřen na rozvoj řečových, jazykových a komunikativních dovedností, prevenci nesprávného řečového vývoje a upevnění správné výslovnosti všech hlásek před vstupem do ZŠ.

Ve školce je pravidelně prováděna individuální logopedická prevence s vybranými dětmi a probíhají i skupinové logopedické chvilky na jednotlivých třídách, které jsou motivované tématem programu dané třídy.

Vedoucím projektu je p. učitelka se státní zkouškou z logopedie Mgr. J. Chalupníková Šimková a na každé třídě působí logopedický asistent.

Zveřejněno: 8.2.2022
Děti bok po boku s technologiemi

Vážení rodiče, pravidla pro užívání digitálních médií, ohleduplný online svět, bezpečí na internetu a mnohé další tipy naleznete v případě zájmu na následujícím odkazu: Mediální gramotnost a mediální výchova v rodině

Zveřejněno: 4.2.2022
Změna výše stravného od 1.3. 2022

V sekci ,,Pro rodiče" jsou zveřejněny podrobnosti ke zvýšení stravného pro děti v MŠ.

Dnes je 25. května 2022
a svátek má Viola.