Změna výše stravného od 1.4. 2020

5.září 2020  |   Jídelna  |   Marcela Satrapová  |   477x  |

Podle vyhlášky MŠMT č. 107/2005 o školním stravování a dle rozpětí finančních limitů na nákup potravin pro školní stravování, dochází z důvodu navyšování cen potravin k úpravě stravného pro děti od 1.4. 2020:

1. kategorie- děti od 3-6 let:  přesnídávka:   9,-Kč

oběd:            21,-Kč

svačina:         8,-Kč

Výše celodenního stravování tedy činí 38,- Kč.

2. kategorie- děti od 7-10 let (děti s odkladem ŠD):

přesnídávka:  10,- Kč

oběd:           23,- Kč

svačina:         9,-

Výše celodenního stravování tedy činí 42,- Kč.

Podle těchto tarifů se bude stravné vybírat již na měsíc duben.

Zveřejněno: 16.9.2021
Výlet do záchranné stanice a ekocentra Pasíčky

Dne 22. 10. 2021 pojedeme na výlet do záchranné stanice a ekocentra Pasíčka, kde děti navštíví vzdělávací program „Ochrana velkých šelem“, zahrají si na archeology v tamějším Geoparku ekocentra a projdou si venkovní expozici zvířat záchranné stanice.

Sraz na parkovišti MŠ v 7:15 hod. Příjezd do MŠ okolo 12.hod. S sebou: batůžek, pití v uzavíratelné láhvi, dobrůtku, nepromokavou obuv a vhodné oblečení.